rower
rower
Close up hipster on bike in the city at sunset. Shot with sunflare and without face.

Akcesoria rowerowe to coś zdecydowanie więcej, niż tylko ładnie wyglądające gadżety. Nie wierzysz? Poznaj 3 użyteczne akcesoria dla rowerzystów, które sprawią, że radość z jazdy będzie jeszcze większa.

To oczywiste, że jazda na rowerze wymaga odpowiedniego przygotowania. Właśnie z tego względu warto zaopatrzyć się w nowoczesne, przydatne akcesoria rowerowe, które zwiększą bezpieczeństwo oraz komfort jazdy. Jakie konkretne?

 

Rękawiczki rowerowe z kierunkowskazem Flickerbiker

 

Czy wiesz, że najczęstszą przyczyną licznych kolizji z udziałem rowerzystów jest nieodpowiednia widoczność oraz brak wyraźnej sygnalizacji wykonywanych manewrów? Na szczęście istnieje gadżet zwiększający bezpieczeństwo podczas jazdy. Mowa o rękawiczkach rowerowych z kierunkowskazem. Na jakiej zasadzie opiera się ich działanie? Otóż rękawiczki Flickerbiker mają wbudowane światłowodowe elementy sygnalizacyjne, które działają dokładnie tak samo, jak kierunkowskaz w samochodzie. Co istotne to fakt, że sygnały świetlne są doskonale widoczne o dosłownie każdej porze dnia i nocy.

Pedały Rowerowe Platformowe z Nylonu – Wheel-Up

 

W odróżnieniu od standardowych pedałów rowerowych, produkt Wheel-Up wykonany został z kompozytu tworzywa sztucznego wzmocnionego nylonem, którego wytrzymałość jest porównywalna z aluminium. Niemniej jednak w odróżnieniu od aluminium, materiał ten jest zdecydowanie bardziej miękki. Efekt? Akcesorium rowerowe, które nie odkształca się i nie pęka nawet przy mocnym uderzeniu. Same pedały są niezwykle proste zarówno w montażu, jak i konserwacji. To użyteczny gadżet, który idealnie sprawdzi się w każdych warunkach. Bez względu na to, czy przemierzasz miejską dżunglę czy też pokonujesz górskie skałki, pedały platformowe zapewnią ci komfortową jazdę i kontrolę nad rowerem.

 

Opaska Xiaomi Mi Band 2

 

Nowoczesna opaska Xiaomi to idealne akcesorium dla dosłownie każdej osoby, która nie wyobraża sobie dnia pozbawionego aktywności fizycznej. Ten wyjątkowy gadżet świetnie sprawdzi się nie tylko podczas jazdy na rowerze, ale także w trakcie uprawiania wielu innych sportów. Opaska mierzy czas spędzony w ruchu, ilość spalonych kalorii, puls, pokonany dystans, a nawet czas i jakość snu! Jest odporna na wstrząsy, wodę i kurz, a do tego wyjątkowo lekka i bardzo wygodna.

 

Więcej użytecznych gadżetów rowerowych (i nie tylko!) znajdziesz na stronie www.toys4boys.pl.

 

19 thoughts on “3 akcesoria rowerowe, które pokochasz”
  1. Rękawiczki rowerowe to zdecydowanie moi faworyci na tej liście – już zaczęłam zbieranie na nie i jestem pewna, że pokocham je z całego serduszka! Reszta zestawienia też bardzo ciekawa.

  2. Macie racje – już kocham te akcesoria. Mam je na stanie i bardzo sobie cenię 🙂 Rowerzyści od czasu do czasu też mają prawo do odrobiny nowoczesności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *