praca w bmw

Kochasz dobre samochody?

Twoją pasją są najnowsze, technologiczne innowacje?

Branża motoryzacyjna nie ma dla Ciebie tajemnic?

Uwielbiasz kontakt z ludźmi?

 

To praca w BMW jest właśnie dla Ciebie! BMW kariera to świat nieograniczonych możliwości. W zależności od Twojego doświadczenia, kwalifikacji, ambicji i marzeń – oferujemy pracę w całej Polsce w różnych dziedzinach (sprzedaż, zarządzanie,serwis) w świecie samochodów marki premium. Jeżeli dopiero obroniłeś dyplom lub jesteś doświadczonym pracownikiem i jesteś gotowy na postawienie kolejnego kroku na swojej drabinie życia zawodowego albo szukasz nowych wyzwań – nasze drzwi są zawsze dla Ciebie szeroko otwarte. Jeżeli zastanawiasz się nad wyborem profesji lub planujesz karierę w branży motoryzacyjnej – mamy dla Ciebie szeroki i unikalny wybór możliwości, które pozwolą Ci stać się częścią naszego zespołu, dzięki któremu kreujemy nasz sukces na rynku. Co więcej ułatwiamy przełożenie uzyskanej na studiach wiedzy teoretycznej na praktykę.

Polecamy http://www.praca-dealerbmw.pl/

Umożliwiamy wypróbowanie i eksplorację różnych stanowisk i obszarów naszej sieci. Sam zdecydujesz gdzie czujesz się najlepiej. Jednak każda dziedzina to ekscytujące środowisko pracy, wypełnione wyzwaniami, odpowiedzialnością oraz fascynującą możliwością współpracy z najlepszymi. Sieć dealerska BMW w Polsce to świat najwyższych standardów obsługi klientów, kraina nowoczesnych gadżetów dla fanów motoryzacyjnych, najlepsza jakość i niezawodność najnowszych technologii.  Sieć dealerska BMW stawia duży nacisk na szkolenia dla swoich pracowników, dzięki którym na bieżącą są z tajnikami sprzedaży, nowinkami technicznymi bądź nowymi strategami wdrażania i zarządzania całym procesem produkcyjnym albo zespołem ludzi, którzy pracują na pozytywny wizerunek marki. Szkolenia dopasowane są do potrzeb i pasji współpracowników. Dodatkowo dla najlepszych kursy specjalistyczne, studia i wiele innych możliwości rozwoju zawodowego.

 

Praca w BMW to wspaniała przygoda, w trakcie której spotkasz cudownych ludzi, dla których samochody to nie tylko zabawki dla dorosłych, ale cenni towarzysze dnia codziennego, poznasz niespotykaną historię powstania koncernu i będziesz miał przyjemność zobaczenia (i nie tylko) wszystkich cudów techniki wytworzonych w BMW. Ponadto pozytywna atmosfera, motywacyjny system wynagrodzeń, bogaty system wsparcia, niebagatelna możliwość tworzenia czegoś wielkiego i wspaniałego. Czego chcieć więcej od miejsca pracy? Nie bój się podążać za marzeniami – praca w BMW czeka właśnie na Ciebie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *