Gokarty na pedały Berg Buddy Orange

berg buddy orange art

Źródło: https://www.sportking.pl/zabawki-ogrodowe/gokarty-na-pedaly/berg-gokarty-buddy/

Jazda gokartem to wspaniały pomysł na to, by nasze dziecko spędzało więcej czasu na świeżym powietrzu. Gokart zmusza malucha do aktywności fizycznej, a dodatkowo dostarcza dziecku kupę frajdy. Rodzice uwielbiają gokarty za to, że są bardzo bezpieczne. Te stabilne czterokołowe pojazdy nie są tak wywrotne jak rowery, maluchy nie są więc tak poobijane i pokaleczone jak po jeździe na zwykłym rowerku.

Najczęściej maluchy po raz pierwszy wsiadają na gokart wypożyczony w wypożyczalni podczas wakacji. Większość z nich zakochuje się w jeździe tym pojazdem. Dzieci czują się na nich stabilnie i bezpiecznie, a przy tym mogą rozwijać duże prędkości i bezwypadkowo radzić sobie nawet z trudnymi zakrętami. Nic więc dziwnego, że często proszą rodziców o zakup własnego pojazdu.

Na rynku dostępnych jest wiele ciekawych modeli gokartów. Sporo z nich jest stylizowanych na znane marki samochodów. Jeśli jednak nie szukasz niczego „przekombinowanego” i chcesz aby pojazd Twojego dziecka jak najbardziej przypominał gokart, powinieneś poszukać modelu o prostej konstrukcji, ale zaawansowanego technicznie.

Takie rozwiązanie proponuje firma Berg, która jest liderem w produkcji bezpiecznych i dobrych jakościowo zabawek ogrodowych dla dzieci. Berg wpuścił na rynek swój klasyczny gokart Berg Buddy Orange i to właśnie on stał się ikoną „tradycyjnego” gokarta. To bardzo prosta konstrukcja dedykowana dzieciom w wielu od 3 do 8 lat. Cechuje się regulowanym siedziskiem i regulowaną kierownicą, dzięki czemu pojazd można dostosować do wzrostu malucha. Berg Buddy Orange posiada pompowane opony typu silk, dzięki czemu jest niezwykle szybki i zwrotny. Wyposażony jest również w skrzynię biegów BFR, która pozwala na zmianę kierunku jazdy do tyłu. Dzięki niej pojazdem łatwiej się manewruje. To prawdziwy mocarz wśród gokartów.

Gokart ten dostępny jest w kolorze pomarańczowym. Kolor nie jest przypadkowy. Pomarańczowy widać z daleka nawet w pochmurny dzień. Dzięki temu pojazd jest jeszcze bardziej widoczny dla osób w otoczeniu i bezpieczny dla dziecka.

Zawsze należy pamiętać, że bezpieczeństwo zabawy dziecka zależy od nas samych. Nawet gokarty czołowych producentów, takich jak Berg nie są w stu procentach bezpieczne, jeśli pozwolimy maluchowi jeździć zbyt blisko ulicy czy zbiornika wodnego. Dlatego zabierając dziecko na przejażdżkę najpierw upewnijmy się, że dany teren jest dla niego przyjazny i zawsze starajmy się przekonać malucha do jazdy w kasku. Jeśli zapewnimy dziecku bezpieczne trasy do jazdy, wypadek na gokarcie dobrej jakości jest prawie niemożliwy!

 

Posted by KochamRower.pl

This article has 1 Comment

  1. Gdy trafiłem na ten artykuł, od razu przypomniało mi się dzieciństwo. Każde wakacje nad morzem kończyły się godzinami przejeżdżonymi tymi cudeńkami. Z pewnością moje dzieci także będą spędzać czas jeżdżąc tymi świetnymi gokartami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *