rower crossowy

 

rower crossowy

 

Popularne “crossówki” to najlepsza hybryda na rynku. Przez lata, wybierając rower na każdą nawierzchnię, kupowaliśmy MTB. Nie robiliśmy tego jednak z powodu zalet górali, a raczej przez najmniejszą liczbę wad. Odkąd rowery crossowe weszły na rynek, wszystkie problemy zniknęły.

Uniwersalność przede wszystkim

Rowery crossowe łączą w sobie miejską wygodę z wytrzymałością rowerów górskich. Pod adresem studiorowerowe.pl/produkty/rowery/rowery-crossowe,2,61988 możesz znaleźć najlepszy wybór tego typu pojazdów. Najpopularniejsze marki, takie jak MERIDA i LEADER FOX są w najlepszych cenach.

Crossówki często porównywalne są do rowerów trekkingowych. Wynika to z prostego faktu: tego typu jednoślady pasują do każdej nawierzchni. Trening uliczny? Pewnie, do zrobienia. Wygodny i szybki dojazd do pracy? Jak najbardziej. Wycieczka po lasach i polnych drogach? Oczywiście.

Rower crossowy niemal krzyczy: nie kupuj MTB, jeśli nie masz zamiaru jeździć po górach. Owszem, “góral” jest idealnym pojazdem na najcięższe tereny. Jeśli jednak nie potrzebujesz ekstra wytrzymałego zawieszenia, a lubisz praktyczne zastosowanie roweru, nie znajdziesz nic lepszego, niż crossówka. Dodatkowo, taki dwukołowiec ma węższe opony, jest zbudowany z myślą o bardziej dynamicznej jeździe, więc poruszanie się na nim nie będzie tak męczące, jak na rowerze górskim.

Kategoria dla każdego

Wszechstronność i uniwersalność sprawia, że tego typu rowery cieszą się rosnącym zainteresowaniem na rynku. Na naszej stronie, kategoria: rowery crossowe jest jedną z najbardziej obleganych.

Crossówka jest idealnym wyborem dla naprawdę każdego. Owszem, nie jest to rower do profesjonalnego treningu do wyścigów szosowych, czy rajdów przełajowych. Może nie być też najlepszym pojazdem do ekstremalnego zjeżdżania z gór (do tego nadaje się tylko jeden typ rowerów – downhill). Jeśli jednak chcesz mieć rower, który będzie do wszystkiego (wyjątkowo tym razem rower do wszystkiego to nie rower do niczego), to zdecydowanie najlepsza opcja. Lekka aluminiowa rama, nieagresywna sylwetka, łatwość dorabiania dodatkowych komponentów i wytrzymałość – to wszystko sprawia, że rower crossowy osiąga dobre wyniki na każdym polu. Plusem uniwersalności jest to, że kupując taki jednoślad, tak naprawdę posiadasz cztery rowery w jednym.

Dojazd do pracy, długie podróże rowerowe, krótkie wypady na zakupy i wycieczki po leśnych ścieżkach. Wszystkie te aktywności można zrobić, posiadając jeden rower. Rower crossowy łączy w sobie funkcjonalność, uniwersalność i wszechstronność. Może warto więc przyjrzeć się w sklepie StudioRowerowe.plbogatemu wyborowi tego typu pojazdów.

50 thoughts on “Rower crossowy na każdą wyprawę”
  1. Mam bardzo podobny rower – to coś co lubię najbardziej 🙂 Nie wyobrażam sobie spędzania czasu z książką czy przed komputerem – dla mnie liczy się adrenalina.

  2. Zastanawiam się czy nie sprawić podobnego mężowi. On pewnie by się ucieszył, ale ja spędzałabym wiele smutnych chwil bez niego. Muszę się jeszcze zastanowić…

  3. Na rowerze miejskim radzę sobie całkiem nieźle, ale myślę, że każdy inny by mnie przerósł. Szkoda, bo zapowiada się interesująco.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *