Sklep rowerowy bike-discount

W tym temacie przedstawię gdzie w sezonie zimowym 2014/2015 będziemy mogli znaleźć wyprzedaże rowerów. Opiszę tutaj głównie modele które są droższe niż 4 tys. zł, ponieważ w tym segmencie cenowym są bardzo duże możliwości do obniżenia ceny.

Wiadomo że w sklepach stacjonarnych także można liczyć na duże upusty, rzędem 20-30% w stosunku do sezonu letniego. Jednakże, te najbardziej atrakcyjne ceny wciąż pozostają w sieci – gdzie odpada element marży dla pośrednika między sprzedawcą a producentem. Jednakże, możliwość przymiarki, odbioru i ewentualnej szybkiej reklamacji to wciąż elementy które decydują o wyborze sklepów stacjonarnych.

Z drugiej strony sklepy internetowe kuszą bardzo dobrymi cenami. Jednakże te które opiszę to sklepy z innych państw, z tego też powodu należy doliczyć koszta przesyłki (150-200zł) do każdego z modelu.

1) Canyon

Wyprzedaże dostępne pod adresem: https://www.canyon.com/pl/outlet/

Najczęściej są to zniżki rzędem 200-2000zł. Niestety, obecnie pozostały już tylko albo bardzo duże albo bardzo małe rozmiary. Jednakże, ten kto choć trochę interesuje się rowerami, wie że firma Canyon na co dzień oferuje bardzo dobre ceny i jakość rowerów.

Sklep rowerowy Canyon

2) Rose

Wyprzedaże dostępne pod adresem: http://www.rosebikes.pl/produkty/rowery/mtb/cross-country–race/mr-big/

Rose z roku na rok prężnie rozwija swoje modele, z tego też powodu możemy liczyć w zasadzie rok w rok na spore obniżki (na i tak już niskie ceny). Powyżej pokazałem przykład na karbonowym 29er z przeceną 20%. Test tej ramy możemy znaleźć na stronie Team29er.

3) Bike-discount

http://www.bike-discount.de/

Jest to jedyny sklep który prowadzi sprzedaż modelów Radon, do tego posiada w atrakcyjnych cenach także modele innych marek. Warto przejrzeć także ich akcesoria rowerowe, ponieważ czasem są to prawdziwe okazje.

Sklep rowerowy bike-discount

4) Inne strony gdzie czasem można znaleźć dobre okazje:

http://www.wiggle.co.uk

Wiggle prowadzi także sprzedaż rowerów Boardman, które wychodzą bardzo dobrze w stosunku cena/jakość. Do tego warto także przejrzeć ich akcesoria.

Zapraszam do podzielenia się przykładami innych sklepów oferujących ciekawe promocje w komentarzach.

 

One thought on “Gdzie szukać przecen na rowery górskie?”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *