Gadżety dla rowerzystów z Aliexpress

Aliexpress to międzynarodowy gigant branży e-commerce, który od wielu lat cieszy się popularnością również w Polsce. Klientów przyciągają bardzo atrakcyjne ceny oraz niskie (a czasami wręcz zerowe) koszty dostawy.

Trzeba jednak pamiętać, że często wiąże się z tym niska jakość otrzymanego produktu, przez co niektóre osoby postrzegają takie zakupy jako bezsensowne. Czy za niewielkie pieniądze można znaleźć przydatne i po prostu dobre gadżety dla rowerzystów? Postanowiliśmy to sprawdzić!

Aliexpress nie jest oczywiście jedynym chińskim sklepem, który ma w swojej ofercie gadżety dla rowerzystów, a swoją ofertę kieruje również do klientów z Polski. Należy również wspomnieć o Banggood i Gearbest. Nie da się jednak ukryć, że to właśnie wspomniana platforma Aliexpress cieszy się największą popularnością.

Liczniki rowerowe z Aliexpress

Jedną z pierwszych propozycji produktów, jakie wyświetlają się po wpisaniu frazy “gadżet na rower” jest licznik rowerowy. Platforma e-commerce oferuje zróżnicowany wybór liczników różniących się kształtem, rozmiarem, możliwościami oraz oczywiście ceną (a co się z tym wiąże również jakością wykonania).

Najtańsze z nich można kupić już za około 20 złotych, natomiast droższe modele kosztują 40, a nawet 100. Co ciekawe zdecydowana większość produktów ma setki lub tysiące ocen, z których średnia wynosi od 4,5 do 5 gwiazdek na 5 możliwych.

Rękawiczki na rower

Niezastąpiony gadżet każdego rowerzysty, a zarazem skuteczny sposób na odciski od kierownicy. Produkty z dobrymi ocenami można kupić już za 10 złotych, natomiast droższe kosztują 20-50 PLN.

Lampki rowerowe

Światełka rowerowe dostępne na Aliexpress zdecydowanie zasługują na uwagę ze względu na oryginalny design. Nie chodzi wyłącznie o to, jak wyglądają same lampki (a ich kształty oraz rozmiary potrafią zaskakiwać), ale również o sposób ich świecenia. Najtańsze światełka kosztują kilkanaście złotych, droższe kilkadziesiąt, ale występują również światełka w cenach sięgających kilkuset złotych.

W przypadku lampek rowerowych koniecznie należy sprawdzić opinie od innych klientów i zwrócić uwagę na dołączone zdjęcia produktu.

Pokrowiec na rower

Niektóre osoby mogą taki zakup uznać za zbędny, ale pokrowiec jest niezastąpiony, jeżeli chce się zostawić rower na dłuży czas na zewnątrz. Pozwoli również zakryć rower przechowywany w garażu lub na balkonie, co zabezpieczy go przed promieniami UV i kurzem.

To oczywiście tylko kilka najpopularniejszych przykładów gadżetów dla rowerzysty, które można zamówić na popularnej chińskiej platformie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *